Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

Dwujęzyczne Przedszkole ABC

OVERVIEW

This domain przedszkole-abc.pl currently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have scanned eleven pages within the site przedszkole-abc.pl and found twenty-nine websites referring to przedszkole-abc.pl.

PRZEDSZKOLE-ABC.PL RANKINGS

This domain przedszkole-abc.pl has seen diverging quantities of traffic all over the year.
Traffic for przedszkole-abc.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-abc.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-abc.pl

Dwujęzyczna szkoła podstawowa nr 1 w Warszawie

Dwujęzyczna szkoła podstawowa nr 1 w Warszawie. Ze względu na dwujęzyczny profil szkoły jej działalność opiera się również o programy autorskie związane z realizacją założeń dotyczących nauki języka angielskiego. DWUJĘZYCZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-ABC.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-abc.pl Mobile Screenshot of przedszkole-abc.pl Tablet Screenshot of przedszkole-abc.pl

PRZEDSZKOLE-ABC.PL HOST

We discovered that the main page on przedszkole-abc.pl took one thousand one hundred and ninety-nine milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so therefore I consider przedszkole-abc.pl not secure.
94.23.248.75

I discovered that this website is weilding the Apache operating system.

Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła

Dwujęzyczne Przedszkole ABC

CONTENT

This domain przedszkole-abc.pl states the following, "Dwujęzyczne Przedszkole ABC - Warszawa Wesoła." We observed that the website said " Co było, co nas czeka." It also stated " Jest placówką niepubliczną o wysokim standardzie usług. Placówka jest wpisana do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 147PN i podlega nadzorowi Kuratorium Oświaty w Warszawie. Pierwsze dzieci przedszkole przyjęło we wrześniu 2005 roku. Do przedszkola przyjmujemy już dzieci od 2 roku życia. Każda grupa jest organizowana na jednym poziomie wi." The header had przedszkole abc as the highest ranking keyword.

SEEK MORE WEBSITES

Przedszkole Sióstr Antoninek

Informujemy, że można już pobrać aktualną kartę zgłoszenia dziecka. Karta dostępna jest pod tym linkiem. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy oficjalny profil Przedszkola w serwisie społecznościowym Facebook.

Przedszkole Olsztyn Art School - Przedszkole Artystyczno-Językowe placówka-dydaktyczno-przedszkole olsztyn,art school

Postanowiliśmy aktywnie włączyć się w kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych wśród najmłodszych, aby przeciwdziałać zjawisku nadwagi. Oceny placówki dokonano w oparciu o wymagania MEN. Bardzo cieszymy się z potwierdzenia najwyższej jakości pracy Przedszkola Art School. Tak wysokie oceny są wyjątkiem, zarówno w skali województwa jak i kraju.

aktualności

Są coraz częściej spotykane przewijak z wanienką. Pragniemy poinformować, iż od czerwca br. GIMNASTYKA NIE TYLKO UMYSŁU I JĘZYKA. KLUB MALUCHA BABY TOWN 2013 mapa strony.

Przedszkole Bajeczka

Nasze przedszkole oddziałowywuje na dzieci tak, by wyrosły na ludzi twórczych, o szerokich i różnorodnych zainteresowaniach, o różnorodnych talentach i umiejętnościach. Poprzez wszystkie dostępne nam metody i formy oddziaływań stworzymy dzieciom bardzo dobre warunki rozwojów. Zapisy do przedszkola trwaja przez cały rok kalendarzowy - przyjmujemy dzieci według kolejności zgłoszeń.

Przedszkole Bajka